top of page

Jaro a léto v Taiji Studiu

Program, dárky, procvičování na doma 

Děkujeme vám, našim milým studentům za odhodlání a píli, se kterou se cvičení věnujete. Mnozí se mě ptáte na to, jak to bude vypadat na jaře a v létě u nás v Taiji Studiu. Neváhejte a začtěte se dál, kde, jak pevně věřím, najdete všechny potřebné informace. Těším se na Vás i na společné cvičení!

Přelom jara a léta

Taiji Studio bude zavřené po dobu naší Expedice do Číny od 17.6. do 5.7. 2024.

Samozřejmě se budeme snažit Vás informovat o pobytu jak jen technologie a spojení dovolí, kdykoliv to jen bude možné.
Protože náš pobyt zasahuje do jarního kurzovného, jarní kurzovné Vám samozřejmě po dobu pobytu v Číně přerušíme a pokračovat můžete po našem návratu od pondělí 8.7.2024.
Pokud plánujete přes léto odpočinek a užívat si klidu, od 17.6. si můžete kurzovné přerušit a přidat se k nám, jakmile budete na podzim zpět ze svých letních sídel či akcí.

Letní dárek našim studentům

DÁREK: Těší mě Vaše píle, radost i odhodlání, které do cvičení vnášíte! Proto k jarnímu kurzovnému, pokud nepřerušíte, budete mít od nás bonusových 14 dní cvičení ZDARMA. Cvičit tak za cenu 3 měsíců můžete od 1.4.2024 až do 31.7.2024. Po dobu naší nepřítomnosti vytvoříme sadu podpůrných videí!

Jarní probouzení a letní procvičování

K jaru patří probouzení. Stejně jako příroda se probouzí ze zimního spánku, i my se po zimě probouzíme a pomalinku opět nastartováváme. Tyto změny můžeme pozorovat na mnoha úrovních. V rámci cvičení můžeme vhodnými cviky skrze fyzickou úroveň našeho těla podpořit změny i v rovině naší mysli.

Součástí jarního probuzení jsou určitě jak dechová cvičení, čchi-kung a tchaj-ťi, tak i protahování či lehké posilování. Zkrátka bychom měli pěkně zasít, ať následně máme, co sklízet! Videa budeme přidávat!

YouTube Cover Pages (11)_edited.jpg
IMG_3231.JPG
bottom of page