Marti Taiji - příběh

Martina Taiji Příběh

Čeho jsem dosáhla?

22 x Mistryně ČR

11 x Mistryně Evropy

Vícemistryně světa

***

27 x medailí z Mistrovství ČR

17 medailí z Mistrovství Evropy

3 medaile z Mistrovství Světa

***

2019

3 x Mistryně Evropy

9 Medailí za 2019

***

2012

Spoluzaložení Školy bojových umění Oheň a Voda v Berouně

***

Můj příběh
1.7.2004 jsem poprvé otevřela dveře pražské Taiji Akademie, kde se od té doby věnuji objevování krás taijiquan pod vedením Radka Koláře.
Ačkoliv jsem taijiquan vždy milovala a bavilo mne, soužití nebylo snadné. Ať už kvůli mé povaze, náročným začátkům nebo studiu a práci, které mě odjakživa nutily hledat harmonii mezi časem věnovaným taijiquan a časem věnovaným vzdělání a práci.
Vždy jsem ale věděla, že chci najít cestu, jak dělat to, co je nutné (považovala jsem za nutné vzdělání a kariéru) a mezi tím, co mě dělá šťastnou a kde cítím možnost svého přínosu. Teď již vidím, jak se obojí krásně doplňuje.
Běhěm let, kdy jsem aktivně a velmi intenzivně cvičila, jezdila na závody, exhibice, kvalifikovala se do národního týmu, vozila medaile a čas od času jsem poskytla nějaký rozhovor, jsem ale nezahálela jinde.
Odmaturovala jsem a i když je co zlepšovat, domluvím se se aglicky, německy a čínsky. Po neskutečných 6 letech jsem doslova ulovila bakalářský titul z ekonomie a přeci jen si asi i odnesla i nějaké znalosti.
Kromě založení školy Bojových umění Oheň a Voda, ve které několik let učím taijiquan, jsem pomáhala trénovat dětské oddíly v Taiji Akademii. Po škole jsem začala pracovat pro japonskou obchodně investiční společnost, což mi umožnilo nahlédnout lehce pod pokličku tajů M&A. Po úspěšně zakončeném projektu jsem pracovala pro americkou společnost v oblasti komerčních realit a uvědomila si, že je třeba otočit list.
Začala jsem pracovat v menší společnosti, kde se každý den účím nové a nové věci a píšu tento web o taiji, které mi dělá spoustu radost. Na hlavních letošních závodech, Mistrovství Evropy, jsem vyhrála všechny kategorie, ve kterých jsem nastoupila (celkem 3). Ob víkend jezdím na soustředění, účastním se exhibic a řadím se mezi aktivní rozhodčí České federace wushu.
Konečně mám prostor pro to, být kromě tréninků i kreativní a moc si to užívám! 
                                    ***
  • YouTube Social  Icon
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

"Věnujte lásku a energii sami sobě, jen pak ji můžete šířit dál. Čas je to nejcennější co máte, nezapomeňte si ho kousek nechat sami pro sebe."

Tel: +420 737 620 428

© 2019 by Martina Taiji. Proudly created with Wix.com