top of page

Provozní volno, cvičím doma!

Chtěli byste si doma zacvičit, ale nebaví Vás hledat videa na YouTube, nejste si jistí, jak je poskládat?


Každému z našich kurzů jsem připravila soubor videí, která budou zahrnovat trénink, který odpovídá Vaší obtížnosti. Stačí kliknout na odkaz, který Vás přenese na YouTube vide, kde bude uložený celý playlist, podle kterého můžete cvičit! Pokud si na něj ale netroufáte, vyberte si jakékoliv (nejen) naše oblíbené video na YouTube a můžete se pustit do cvičení! Když se na nějaké video nebudete cítit, můžete ho libovolně přeskočit!


Taiji začátečníci a čchi-kung (Čt 17:00)

Cvičení není nikdy dost a opakování je matka moudrosti! :) Ve svém playlistu tak najdete trochu opakování, trochu procvičování a věřím, že Vás to bude bavit!
Taiji Mírně pokročilí I. (Po 17:00, Út 17:30)

Myslím si, že tréninky už dobře znáte, a tak Vás asi rozložení nijak nepřekvapí. I přesto se ale neváhejte pustit do cvičení, ať tělíčko zbytečně neochabne!Taiji Mírně pokročilí II. (Po 18:00, St 11:30, Čt 19:30, Pá 17:00 a Tue 18:30) Pro mírně pokročilé zde máme opakování tak, jak jste na cvičení dobře zvyklí, nebudete ale muset žádná videa hledat! :) Najdete tam spoustu zábavy, ale i hodně procvičování.Taiji Pokročilí II. (Čt 18:00)

Moji milí, kteří se již dostali k sestavě 74 forem, k procvičovacím videím se dostanete skrze odkaz níže! Odkaz Vás zavede na YouTube playlist, kde najdete nejen sestavu!Čchi-kung (Po 19:00, Čt 17:00, Pá 10:00)

Pro procvičování čchi-kungu můžete využít jakékoliv (a nebo i všechna!) videa z naší dílny, jež jsme připravili ve spolupráci s Pravým domácím časopisem! Jejich seznam (a ještě i pár dalších) najdete pod odkazem níže! :)Bonusový kurz Taiji se zbraněmi (Út 19:30) Vím, že jste na to dlouho čekali a tak pokud si chcete část sestavy, kterou umíte zopakovat, neváhejte a pusťte se do toho! Nezapomeňte ale i na běžné cvičení taiji, přeci jen je tím, co tvoří pro cvičení se zbraněmi pevný základ.I přes všechny připravené playlisty a videa se už moc těším, as si opět společně zacvičíme!

Krásný a radostný vstup do léta,

Vaše Marti


61 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page